Bārtas pumpurs 2019 Drukāt

ai Četri novadi – viena upe.

Maijs ir mēnesis, kad tā pa īstam modīsies pavasaris un upju ūdeņi, tāpēc jau piekto gadu pēc kārtas notiks laivu piedzīvojums Bārtas upē “Bārtas pumpurs 2019”. Šogad tiekamies 11. maijā un tēma ir “Rucavas baltais”.


Pasākuma ideja nemainīga – četru novadu Rucavas, Nīcas, Grobiņas, Priekules sadraudzība un kopīgs mērķis popularizēt Bārtas upi kā laivošanas galamērķi, novadu tūrisma piedāvājumu un vienkārši ikvienu aicināt kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku.

Ceļojošā trofeja - airis, šogad ir Rucavas novada rokās, kas nozīmē, ka Rucavas novads ir galvenais organizators, bet ne mazāk nozīmīgu darbu pasākuma organizēšanā iegulda Nīcas, Priekules un Grobiņas novadu pašvaldības.

Laivu nomu nodrošinās biedrība “Pārcēlājs”, ”Krastiņu laivas” un “Sofijas laivas”. Protams var piedalīties arī ar savu personīgo peldlīdzekli.

Distances garums ir 12 km, ar finišu atpūtas bāzē “Ods”, kur vietas saimnieks visus cienās ar savu firmas ēdienu, neiztrūkstošu pasākuma sastāvdaļu – medījumu putru. Jāpiebilst, ka šīs nav ātruma sacensības, jo balvas tiks 9 atraktīvākajām un erudītākajām ekipāžām, kas spēkiem mērosies kontrolpunktos, un arī 3 efektīgāk un pasākuma tēmai atbilstošāk noformētajām ekipāžām.

Balvu fonds tapis pateicoties visu četru novadu uzņēmējiem.

Starts tiks dots no pulksten 10.00 apzīmētā vietā "Laņģeris", Rucavas novadā, bet pulcēšanās un reģistrēšanās sāksies stundu agrāk – no pulksten 9.00.

Vairāk informācijas www.facebook.com/bartaspumpurs/ vai Rucavas TIC tel: 29134903, e–pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pasākuma nolikums šeit: http://ejuz.lv/nolikums2019

Pieteikšanās anketa šeit: http://ejuz.lv/pumpurs2019