Norises
Bārtas pumpurs 2019 Drukāt

ai Četri novadi – viena upe.

Maijs ir mēnesis, kad tā pa īstam modīsies pavasaris un upju ūdeņi, tāpēc jau piekto gadu pēc kārtas notiks laivu piedzīvojums Bārtas upē “Bārtas pumpurs 2019”. Šogad tiekamies 11. maijā un tēma ir “Rucavas baltais”.

Lasīt tālāk...
 
Adventur 2019 Drukāt

Izstāde Šogad arī Rucavas tūrisma organizatoram bija iespēja apmeklēt tūrisma izstādi ”Adventur 2019” no 25.-27.janvārim. Rucava tika prezentēta vienotā Liepājas pilsētas un novadu stendā.

Kā lielisks uzskates materiāls kalpoja 2017. un 2018. gadā iesūtītās foto konkursa fotogrāfijas. Prezentācija dosies tālāk uz Berlīni un Hanoveri.

Lasīt tālāk...
 
Tūrisma sezonas noslēgums Drukāt

6.oktobrī kopā ar purvubrideji.lv un Rucavas tūrisma informācijas centrs būs iespēja doties pārgājienā ar purva kurpēm Nidas tīrelī - vienīgajā purvā Latvijā, kas atrodas tik ļoti tuvu Baltijas jūrai.

Pārgājiena maršruts ietvers gan purvu un meža taciņas, gan skaisto Baltijas jūras krastu. Kopā izbaudīsim zelta rudeni un no dzērvenēm smelsim vitamīnu ražu! Dosimies pārgājienā ar purva kurpēm un raudzīsimies, kāda ainava atklāsies no Nidas tīreļa.

Lasīt tālāk...
 
Velo brauciens Nr.2 Drukāt
Velo brauciens - piedzīvojums "100 Rucavas dārgumi" Nr.2
21. jūlijs 9.00 no Rucavas centra.
Vasara ir īstais piedzīvojumu un aktīvās atpūtas laiks. Tāpēc atkal sēžamies uz velosipēda un braucam!
Šoreiz no Rucavas caur Ķirbas purvu dosimies līdz Sikšņiem. Tālāk apskatīsim Bārtas baznīcas drupas un paciemosimies jaunajā kempingā "Bārtas krastā". Caur Skodu atgriezīsimies Rucavā. (Līdzi personu apliecinošs dokuments). Ģērbjamies atbilstoši laika apstākļiem, līdzi kaut kas spēcinošs vēderiem. Un galvenais pozitīvs noskaņojums!!! Plānotais maršruta garums aptuveni 72 km, bet brauciena laikā var rasties korekcijas.
 
Velo brauciens Nr.1 Drukāt

velo 30. jūnijs plkst.10.00 velo brauciens Nr.1.

Kad apkārt smaržo siens un liepas pašā pilnbriedā, laiks uz brīdi atvilkt elpu no vasaras darbiem un doties nelielā velo piedzīvojumā.
Sapucējam savus braucamos, sasmērējam pusdienu maizītes un tiekamies pie Rucavas TIC 30. jūnijā plkst 10.00.
Dosimies caur Ģeistautiem uz Nidu. Skatīsim dabas dārgumus. Dosimies uz Ķoņu ciemu, kur Māris Muitenieks dalīsies stāstos par senajām sētam no kurām arī dažas apskatīsim. Iegriezīsimies muzejā "Vītolnieki". Piestāsim "Dzintarvējos" un aizbrauksim līdz Priediengala putnu novērošanas tornim.

Lasīt tālāk...
 
Izsludina Rucavas novada fotokonkursu "Simtgades pēdas Rucavas novadā" Drukāt

Ikviens tiek aicināts piedalīties Rucavas novada pašvaldības izsludinātajā fotokonkursā "Simtgades pēdas Rucavas novadā".

Fotokonkurss tiek organizēts, lai veicinātu Rucavas novada iedzīvotāju un viesu interesi par novadu, tā popularizēšanu, parādot, ka dzīvojam skaistā un unikālā vietā, atklājot vērtības un lietas, ar kurām varam lepoties. Fotogrāfi tiek aicināti iemūžināt novadam zīmīgas ainas, kas paliktu piemiņā no Latvijas simtgades gaidīšanas gaitām un laika šobrīd, saglabāt dabas ainas, cilvēku ikdienu, vidi un pasākumus "notvertus" fotogrāfijā.

Lasīt tālāk...
 
Atvērtās dienas laukos 2018! Drukāt

Sākam gatavoties akcijai "Atvērtās dienas laukos", kas norisināsies 4.-5. maijā.

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju - iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šogad "Atvērtās dienas laukos" notiks jau septīto reizi un šis būs otrais gads, kad akcija vienlaikus norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Lasīt tālāk...
 
Costal hiking projekts Drukāt

Šī gada vasaras mēnešos un septembrī notiks Igaunijas – Latvijas Programmas ietvaros īstenotā pārgājienu maršruta gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā (Lietuvas – Latvijas robeža – Tallina) apsekojums vides eksperta un projekta vadošā partnera „Lauku Ceļotāja” pārstāvja Jura Smaļinska vadībā, kurā varēs piedalīties ikviens interesents! Vairāk šeit.

 
Tēlniecības darbu izstrāde Rucavas novadā Drukāt

No 22. maija tiek veikta tēlniecības darbu izstrāde granītā, adresē: “Dzirnas”, Rucava, Rucavas novads, LV-3477. Darbi top tēlnieku Jura Švalbes un Zigmunda Bieļa rokām, un tie tiks novietoti Rucavas novada pagastu centros – Sikšņos un Rucavā.

Darbu svinīga atklāšana piektdien 2.jūnijā, "Rucavas tautastērps" Rucavā plkst.9.30 un "Dunikas melnais stārķis" Sikšņos plkst.11.00.

 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

Lapa 1 no 2