"Sventājas zemes atmiņas zīmes" Drukāt

Lietuvas izstādes "Sventājas zemes atmiņas zīmes" izstādes atklāšana 29.septembrī.

 
Par „Dzintarvēju” sakopšanas talku Drukāt

Šī gada 9.augustā pēc Rucavas novada domes un palīgu iniciatīvas tika organizēta „Dzintarvēju” sakopšanas talka. Talkas galvenais mērķis – sakopt pašvaldībai piederošo īpašumu „Dzintarvēji”. Talkā piedalījās apmēram 30 dalībnieki.

Projekta mērķis ir daļēji rekonstruēt Rucavas novada domei piederošo ēku "Dzintarvēji", pārveidojot to par ekspozīcijas telpām par piekrastes zivsaimniecības un zvejnieku tradīcijām, kas nākotnē būtu izmantojama novada sabiedrisko pasākumu organizēšanai vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem, sadarbojoties ar vietējiem uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām. Projekts iesniegts Eiropas Savienības Zivsaimniecības fondā. Tādēļ bija nepieciešama sakopšanas talka.

Lasīt tālāk...
 
Ekskursija uz Kuldīgu 21.jūlijā Drukāt

Foto no ekskursijas

 
Jāņa Kalnmaļa izstādes atklāšana Drukāt

Fotomirkļi

 
14.jūnija atceres pasākums Drukāt

Fotomirkļi

 
Pasaules sadraudzības skrējiens Drukāt

30. maijā, Rucavu sasniedza pasaulē garākā stafetes, kura šogad sākās 23. februārī Portugālē, skrējiena dalībnieki. Pasaules sadraudzības skrējiens šogad svin savu 25 jubileju un bija liels gods tā dalībniekus, ar komandas kapteini Dipavadžanu Renneru priekšgalā, uzņemt pie mums. Ikvienam skrējēju sagaidītājam bija iespēja paturēt rokās harmoniju simbolizējošo lāpu un pievienoties skrējiena paustajai vēstij - harmonija sākas ar mani.

31. maija rītā pulciņš rucavnieku - skolnieki un pašvaldības darbinieki pievienojās skrējēju pulciņam un izturīgākie pavadīja viņus līdz pat Lietuvas robežai, vēlot veiksmi un izturību tālākajā ceļā.

 
"Rotaļu rīts" Drukāt

31.maijā notika "Rotaļu rīts" bērnu dārzā "Zvaniņš" - tikšanās ar Brālīti un Karlsonu - veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai

 
26.maijā amatnieku tirgus ielā Drukāt

Grobiņas pilsētas svētkos piedalījās arī Rucavas etnogrāfiskā ansambļa dalībnieki

 
Izstādes atklāšana Drukāt

16.maijā Rucavas kultūras namā atklāja Irinas Tīres foto izstādi "Dzirdēts noklusētais", kura būs skatāma līdz 14.jūnijam

 
« SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas »

Lapa 1 no 3