Galerija-2016
"Viens pats mājās" Drukāt

Ziemassvētku ieskaņas koncerts "Viens pats mājās" mūzikas skolā, 2016.gada 14.decembrī

 
Valsts svētki Rucavas novadā Drukāt

Foto no pasākumiem Rucavā un Dunikā


 
"Dzintara svētki" aizvadīti! Drukāt

4. septembrī atzīmējām Dzintara svētkus Rucavas novadā. Tas bija tematisks tūrisma sezonas noslēguma pasākums. Kaut arī aktīvā tūrisma sezona ir noslēgusies, nekas jau nebeidzas, jo dzintaru ķeršanas sezona tikai sākas.

Paldies tiem, kuri bija atsaucīgi un piedalījās šo svētku veidošanā. Laiks bija gana lietains, bet tomēr diena izvērtās saulaina lielisko dalībnieku un apmeklētāju dēļ! Domāju, ka ikvienam bija iespēja uzzināt ko jaunu, par tik ierasto dzintaru, kā arī ciemiņiem nedaudz iepazīt Rucavas novadu.

Paldies konkursa "Dzintara torte" dalībniecēm. Galveno balvu, dzintara rotu no Ilzes Vainovskas, ieguva Sandra Roze. Pateicības par piedalīšanos saņēma Linda Skalde, Evita Stogņijenko un Līga Knube. Bez šīm saimniecēm svētki nebūtu tik saldi un izdevušies!

 
Zvejnieku svētku foto Drukāt

Zvejnieku svētki Papē 16.jūlijā


 
Ciemošanās Katīčos (Lietuvā) Drukāt

Rucavas etnogrāfiskā ansambļa ciemošanās Katīčos (Lietuvā) svētkos 9.jūlijā


 
Bērnu aizsardzības diena Sikšņos Drukāt

Foto no pasākuma norises

 
Dārza svētki Rucavā aizvadīti Drukāt

Pasākuma laikā Ināra Bondare iepazīstināja ar plašo kokaugu un krūmu kolekciju. Apstādījumi veidoti sākot ar 1998. gadu. Lēmums par dendroloģiskā parka veidošanu Rucavā tika pieņemts 1996. gadā, pēc dendrologa Raimonda Cinovska iniciatīvas. Parks veidots trijās vietās: Rucavas muižas kalnā, Rucavas centrā un pie Rucavas pamatskolas. Īpaši skaisti ir magnoliju ziedi maija vidū, šobrīd vēl krāšņi zied rododendri. Kokaugi un košumkrūmi tiek stādīti lielos svētkos, olimpieši ciemojas Rucavā un veido apstādījumus pirms Olimpiskajām spēlēm, tādēļ ik gadu Rucava paliek arvien bagātāka un krāšņāka. Paldies Bondares kundzei par viņas nemitīgo darbu un protams arī aizvadītajiem svētkiem!

 
Rucavā viesojās Robežnieku amatieru teātris Drukāt

2016.gada 20.maijā Rucavas kultūras namā viesojās Robežnieku kultūras nama amatieru teātris ar izrādi "Trīs košas dāmas".

 
"Bārtas pumpura" pasākums Drukāt

Bildes no "Bārtas pumpura" pasākuma

 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

Lapa 1 no 2